Magdalena Cieślak
Wokalistka, aktorka, pedagog, kierownik produkcji.
Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na Wydziale Sztuk Scenicznych w klasie śpiewu. Absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego (pedagog sztuki) oraz absolwentka Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej na kierunku zarządzanie kulturą.
Prowadzi aktywną działalność artystyczną w kraju i zagranicą. W swoim dorobku ma partie operowe, operetkowe oraz musicalowe: Old Lady w “Kandydzie” L. Bernsteina, Monitress w „Siostrze Angelice” G. Pucciniego, Bas Sheve w „Bas Sheve” H. Kona, Athamas w „Semele” G. F. Haendla, Zobeide w „Abu Hassanie” C. M. von Webera, Wielka Księżna w „Wielkiej
Księżnej Gerolstein” J. Offenbacha, Tekla w „Błękitnym Zamku” R. Czubatego, Pani Lynch w „Grease” J. Jacobsa, czy Linda/Ciocia Em w „Czarnoksiężniku z krainy Oz” H. Arlena. Pasjonuje ją również teatr fizyczny oraz eksperymentalny – we współpracy z łódzkim Teatrem V6 wzięła udział w spektaklu akrobatycznym „Imibala” i show „Ciao Italia!”, a przy produkcji „2084” Ladder Art Company była artystką głosową oraz multiinstrumentalistą.
Koncertuje z szerokim repertuarem operowym, operetkowym, oratoryjnym, muzyką kameralną, aż po musical, czy muzykę filmową
Współpracowała z takimi dyrygentami jak Gregory Buchalter, James Salomon Kahane, Stephen Ellery, Elżbieta Tomala – Nocuń, Agnieszka Nagórka, Dawid Ber, Michał Kocimski, Grzegorz Wierus, Marcin Wolniewski oraz reżyserami: Eva Buchmann, Dale Morehouse, Matyas Marofka, Hanna Chojnacka, Beata Redo-Dobber, Zbigniew Macias.
Laureatka I miejsca na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym ISCART w kategorii śpiewak operowy (Lugano, Szwajcaria), laureatka I miejsca na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Klasycznej (Atlanta, USA). Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2021).
Uczestniczyła w licznych kursach mistrzowskich oraz warsztatach wokalnych prowadzonych przez pedagogów z całego świata: Renate Weninger (Austria), Richarda Haltona (Wielka Brytania), Piero Giuliacci (Włochy), Pille Lill (Estonia), Tinę Lloyd Meals, Selenę LaRoche (USA), Ryszarda Karczykowskiego, Stefanię Toczyską, Agnieszkę Rehlis oraz Eugeniusza Sąsiadka.

Jacek Malanowski

Wokalista, pianista, kompozytor, autor tekstów.
Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi.
Autor kilkudziesięciu piosenek dla dzieci.
Wydał swoją autorską płytę “Spróbuj zatrzymać czas”, która została rozprowadzona w ilości 30 tys. szt. Jego głos można usłyszeć w wielu ogólnopolskich telewizyjnych i radiowych kampaniach reklamowych, a także w bajkach dla dzieci. Grał na największych festiwalach m.in. w Sopocie i Opolu. Koncertuje z zespołem Trubadurzy ( którego jest członkiem od 2005 r ).
W 2017 r odznaczony przez Ministra Kultury i Sztuki Honorową Odznaką Zasłużony dla Kultury Polskiej.
Bartek Grzanek
Gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor.
Finalista V edycji programu „Mam Talent”.
Uczestnik programu „The Voice of Poland” w drużynie Andrzeja Piasecznego.
Od 2000 roku był liderem zespołu Tosteer, który zdobywał liczne nagrody na
najważniejszych festiwalach bluesowych w Polsce, w tym m.in.: Olsztyńskie Noce Bluesowe, Blues nad Bobrem, Kraśnik Blues Meeting, Rawa Blues Festival 2001. Grupa otrzymała również nominację do nagrody Fryderyki w roku 2013.
Jako gitarzysta współpracował z wieloma artystami. Są wśród nich m.in. Tatiana Okupnik, George Hamilton V (Nashville), Rafał Brzozowski, zespół Rezerwat oraz Colorado Band.
Artysta ma na swoim koncie dwa solowe albumy „Duch” z 2015 roku, oraz “Grzanek”
wydany w 2023r.

Daniel Tyszkiewicz
Gitarzysta, pedagog.
Daniel Tyszkiewicz to doświadczony gitarzysta, który od lat zachwyca publiczność swoją grą, będąc członkiem jednego z najpopularniejszych zespołów współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej – VIDEO. Zespół istnieje od 2007 roku i ma na swoim koncie trzy albumy, w tym takie hity jak „Środa, Czwartek”, „Idę na plażę”, „Szminki róż” czy „Bella”. VIDEO zdobył liczne nagrody, w tym statuetki Eska Music Awards w kategorii „Najlepszy Zespół” w 2015 i 2016 roku, a album „Doskonale Wszystko Jedno” pokrył się złotem.

Marcin „Saku” Saktura

Basista, pedagog, aranżer, producent, muzyk sesyjny.
Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na wydziale muzycznym. Autor podręcznika
szkoleniowego dla basistów pt. „Basowanie – kciukowanie” oraz internetowej szkoły gry na gitarze basowej „Slapping by Saku”. Wieloletni współpracownik redakcji czasopisma „Gitara i Bas”. Wykładowca w klasie gitary basowej podczas warsztatów muzycznych w Głogowie i Koluszkach. Będąc od wielu lat związanym ze sceną muzyczną, miał okazję uczestniczyć w projektach muzycznych i nagraniach różnych wykonawców (m.in. Doda, Paulla, Łódzka Orkiestra Filmowa, Colorado Band, Sto%, Normalsi, Dave Bo Project, Piotr Goljat, Krawczyk Grand Band, Anna i Romuald Spychalscy, Samokhin Band, Pudzian Band). Brał udział w wielu imprezach, koncertach oraz festiwalach w kraju i za granicą. W jego dorobku oprócz nagrań z różnymi artystami znajdują się dwie płyty autorskie: EP-ka „Archives” i „Mr. Saku”.
Właściciel firmy Saku Art Production.
Tomasz Woźnica

Perkusista, muzyk sesyjny.
Tomasz Woźnica to uznany perkusista, który od 15 lat czaruje publiczność swoją
muzykalnością i precyzją, przemierzając z koncertami Europę. Specjalizuje się w muzyce musicalowej i rozrywkowej. Jako członek zespołu Toto Tribute Poland, Tomasz wiernie odtwarza klasyczne brzmienia rockowe, zachwycając precyzją i dynamiką gry. W naszym Centrum Tomasz prowadzi zajęcia z perkusji, gdzie uczy solidnych podstaw, technik gry oraz pracy w zespole. Jego podejście do nauczania jest praktyczne i skupione na rozwijaniu umiejętności, które uczniowie mogą wykorzystać na scenie i w studiu.
Gabriela Krawczyńska-Tesarska

Skrzypaczka, pedagog, muzyk sesyjny.
Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Edukacji Artystycznej.
Wiele lat dyrygentka orkiestry dętej w Aleksandrowie Łódzkim.
Jako członek Łódzkiej Orkiestry Filmowej uczestniczyła w wielu projektach muzycznych z różnymi wykonawcami m.in.Dodą ,Michałem Wiśniewskim oraz w różnych festiwalach i koncertach w kraju.
Skrzypaczka w zespole jazzowym “Gypsy jazz Lovers” oraz ,”Paris Club”, członkini zespołu “Fakiry”.
Karolina Brożek

Kontrabasistka, pedogog, instruktorka pianina
Absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi na wydziale instrumentalnym w klasie kontrabasu.
Współpracowała m.in. z Filharmonią im. A. Rubinsteina w Łodzi, Teatrem Wielkim w Łodzi, Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Studyjnym PWSFTviT w Łodzi. Prowadzi działalność koncertową z zespołami i orkiestrami takimi jak Another Pink Floyd, Bogna Band, Orkiestra Maximus. Jest twórcą i wykonawcą muzyki do spektaklu dokumentalnego „Żebyś przeżyła wojnę” w reżyserii Karoliny Zajdel i Anny Rakowskiej. Działa również jako pedagog m.in. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. T. Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim.
Katarzyna Tarkowska

Aktorka, arteterapeutka, członek-założyciel Stowarzyszenia Terapia i
Teatr na Uniwersytecie Łódzkim, wieloletni wykładowca pedagogiki teatru na Uniwersytecie Łódzkim,
były prodziekan wydziału pedagogiki w Wyższej Szkole Humanistyczno Ekonomicznej.
W INSEA Międzynarodowym Stowarzyszeniu Edukacji Przez Sztukę krystalizowała się jej droga zawodowa. Wieloletni uczestnik międzynarodowego ruchu Artyści w Akcji. Realizowała liczne autorskie
projekty teatralne dzięki grantom Europejskiej Fundacji Kultury, Fundacji Batorego i Urzędu Miasta Łodzi. Wieloletni nauczyciel, arteterapeuta Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Łodzi. Za działalność na rzecz edukacji artystycznej w szkołach specjalnych w 2006 roku Kapituła Łódzkiego Klubu Nauczyciela zaliczyła ją do grona Ludzi-Aniołów pracujących w oświacie. Prowadzi klasy teatralne w łódzkich szkołach na wszystkich poziomach nauczania.
Jej doświadczenie w teatrze dziecięcym zaowocowało pracą asystenta reżysera w filmie Sławomira Kryńskiego „Księga Wielkich Życzeń”. Pisze własne scenariusze, adaptacje, wiersze, piosenki, teksty edukacyjne. Jej autorskie spektakle pokazywane na festiwalach teatralnych zdobywają liczne nagrody.
Katarzyna Żuk
Aktorka Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, pedagog, nauczyciel mianowany, instruktor teatralny, reżyser.
Katarzyna Żuk jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jej kariera sceniczna rozpoczęła się w Teatrze Studyjnym’83 w Łodzi. Od 1998 roku jest związana z Teatrem Nowym w Łodzi, w którym do dziś kreuje niezapomniane role. Aktualnie gra w spektaklach: “Wszystko o kobietach”, “Śmierć komiwojażera”, “Beze Mnie jesteś nikim”, ”Hotel ZNP”, ,,Doktor Dolittle i przyjaciele”, “Kto nie ma, nie płaci”.
Na swoim koncie ma liczne występy zarówno na scenie teatralnej, jak i w produkcjach filmowych oraz telewizyjnych. Katarzyna pojawiała się m.in. w takich produkcjach jak „Na Wspólnej”, „Blondynka”, „Ultraviolet” oraz w spektaklu telewizyjnym „Fantazja Polska”, gdzie wcieliła się w postać Edith Bolling Galt Wilson. Jej umiejętności aktorskie były także wykorzystywane w wielu etiudach szkolnych, które stanowiły inspirację dla młodych twórców.
Za swoje osiągnięcia w dziedzinie aktorstwa i wkład w upowszechnianie kultury, Katarzyna Żuk została dwukrotnie uhonorowana Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi – po raz pierwszy w 2013 roku, a następnie w 2021 roku.

Mateusz Marcinkowski

Łódzki aktor i improwizator.
Zdobywca Złotej Maski na Festiwalu Teatrów w Poznaniu, laureat i zwycięzca festiwali teatralnych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim ze spektaklami „Jedna Miłość” i „Narcyz 2010”. Współtwórca autorskiego monodramu „Klatka”. Od 2018r. aktor Teatru Improwizacji TADAM, prezes Fundacji Teatr Na Głowie. Aktor głosowy, realizował spoty radiowe oraz dubbing postaci gry „Mixture”. Prywatnie fan siatkówki, od niedawna odkrywa świat tańca i jogi.